Rolety

Rolety OKNOPLAST to szereg modeli, które doskonale poprawią parametry Twojego domu, jednocześnie dodając mu jeszcze więcej stylu.

ROLETY

Rolety Luna, Sol Evolution, Sol i Terra – oto nasze flagowe modele, które pokochali Klienci w całej Polsce. To właśnie one zadbają o Twój dom. Mamy na to twarde dowody!

Rolety LUNA

Chcesz zmniejszyć stale rosnące rachunki za ogrzewanie? Obawiasz się, że wymiana okien nie wystarczy? W takim razie rolety Luna to propozycja w sam raz dla Ciebie. Za ich sukcesem stoi niezawodna konstrukcja, przy której tworzeniu pracowali najlepsi specjaliści od izolacji termicznej. Zastosowanie maksymalnie trwałych materiałów również ma tutaj kolosalne znaczenie. Możesz być pewny, że rolety Luna wykażą się niezawodną szczelnością i ochroną domu nawet w najmroźniejsze miesiące.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Nasi projektanci obrali sobie za cel stworzenie naprawdę oryginalnego designu. Efektem są rolety Sol Evolution. Znajdziesz w nich piękno wysokiej klasy aluminium i design, który skutecznie połączy się z zastaną w Twoim domu aranżacją. Nasi Klienci są zgodni, że w swoich naturalnych warunkach, to jest w domach, rolety Sol Evolution prezentują się jeszcze okazalej. Wszystko przez smukłą konstrukcję i możliwość doboru jednego z proponowanych przez nas kolorów.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Marzysz o kontrolowaniu ilości wpadającego światłą słonecznego do wnętrz w swoim domu, najlepiej bez wstawania z łóżka? W takim razie zainteresują Cię rolety Sol, których ustawieniami możesz sterować za pomocą bezprzewodowego pilota lub bezpośrednio z panelu umieszczonego przy oknie. Całość jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a montaż przeprowadza się wyłącznie po zewnętrznej stronie domu, we wnęce okiennej, zyskując tym samym doskonały styl.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Chcesz zabezpieczyć swój dom przed ewentualnymi próbami włamań? Rolety Terra świetnie sprawdzają się w tej roli, zatrzymując nawet najbardziej pewnych siebie rabusiów. Nie straszne im również nawet najostrzejsze warunki atmosferyczne. Wszystko dzięki zastosowaniu niezwykle trwałych materiałów i solidnej konstrukcji. Warto wspomnieć, że podwójnie ryflowany profil, który zastosowaliśmy w roletach Terra, jeszcze mocniej potęguje odporność na niekorzystne działanie silnego wiatru.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu