Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST doceniają zarówno projektanci, architekci, jak i nasi Klienci, którzy chętnie stawiają na nasze produkty.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST to maksymalnie duże przeszklenia oraz system umożliwiający dziecinnie łatwą obsługę. Jeśli chcesz zobaczyć, jakie jeszcze asy w rękawie posiadają, koniecznie przyjrzyj naszą ofertę.

Drzwi tarasowe HST Premium

Drzwi tarasowe HST Premium zapewniają jeszcze trwalszą konstrukcję, opartą na zaawansowanym systemie otwierania i zamykania. Szerokość w kluczowym punkcie wynosi aż 6,5 m, dlatego model ten szczególnie dobrze sprawdzają się w domach z większym metrażem. Drzwi HST Premium wyróżnia również lekkość działania, której zasługa tkwi w specjalnym systemie uchylno-przesuwnym. Ten model to doskonały przykład projektu opartego na nowoczesnych, a zarazem sprawdzonych rozwiązaniach. Usuwając wszystko, co zbędne, uzyskaliśmy drzwi, które sprawdzają się doskonale, jednocześnie zachwycając minimalistycznym designem.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Szukasz drzwi tarasowych do swojego domu? Model HST powinien przypaść Ci do gustu. Jego skrzydło może mieć do 3,0 m szerokości, a przejście nawet 2,9 m. Takie rozwiązanie umożliwia wykonanie przeszklenia o maksymalnej powierzchni aż do 13,8 m2 – w ten sposób zyskasz jeszcze więcej zdrowego i naturalnego światłą słonecznego. Możesz być pewny, że nie ma lepszego sposobu na rozjaśnienie nawet najciemniejszych kątów w domu. Do tego, zadbaliśmy o wyprofilowane klamki i nowoczesne okucia, które dbają także o parametr izolacyjności cieplnej.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Jesteś miłośnikiem stylu skandynawskiego, który cechuje minimalizm oraz najwyższa praktyczność? W takim razie proponujemy Ci nasz flagowy model drzwi tarasowych – PSK Atrium. To połączenie stylowego designu, już niemal klasycznej dla nas obudowy, dużej powierzchni szyb oraz specjalnego, innowacyjnego systemu mikrowentylacji, który szczególnie przydaje się w ciągu najgorętszych miesięcy. Samo korzystanie z drzwi jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze, dzięki wykorzystaniu nowoczesnego systemu uchylno-przesuwnego.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

PSK Atrium to zdecydowanie nowa generacja drzwi tarasowych. Dlaczego? To wyjątkowy projekt, prezentujący nowoczesny, minimalistyczny styl zgodny z katalogami światowej klasy salonów. Do tego, znajdziesz w nich smuklejszy od standardowych rozwiązań profil, o niezwykle wyrazistym kształcie oraz przeszklenia osiągające znacznie większe rozmiary, zapewniające maksymalnie dużą ilość światła. To jednak nie wszystko – drzwi zapewniają bardzo wysokie parametry techniczne, zarówno te z zakresu izolacji termicznej, akustycznej, jak i w zakresie bezpieczeństwa. Nie straszne im mrozy, hałas ruchliwej ulicy, ani próby włamań. Wszystko za sprawą nowoczesnych i zarazem sprawdzonych rozwiązań. Uzupełniające uszczelnienia, ciepłe progi i wyprofilowana klamka to klucz do ich sukcesu. Połączenie wygody i designu? Drzwi tarasowe PSK Atrium są tego najlepszym przykładem.

Więcej informacji >>

Zobacz nasze realizacje HST

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu