Okna

OKNOPLAST znany jest z unikatowych projektów. Przyjrzyj kilka z nich i zastanów się, czego potrzebuje Twój dom.

OKNA

Chcesz zyskać więcej naturalnego światła we wnętrzach? A może raz na zawsze pozbyć się uciekającego przez nieszczelne okna ciepła? Na te i wiele innych problemów mamy doskonałe propozycje: okna PIXEL, PROLUX, WINERGETIC PREMIUM, WINERGETIC PREMIUM PASSIVE oraz KOCEPT.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

To jeden z naszych ostatnich projektów. Dzięki nowoczesnemu kształtowi profilu (bez zbędnych zaokrągleń), okna zapewniają aż do 22% więcej światła w pomieszczeniu. To design najwyższej klasy, nawiązujący do modnego, skandynawskiego minimalizmu. Tutaj doskonały wygląd idzie w parze z praktycznością. Przykład? Uszczelki w narożach listwy przyszybowej wykończone pod kątem 45 stopni lub proste listwy przyszybowe dopasowane do kształtu profilu. Prostota i sprawdzone rozwiązania w OKNOPLAST idą w parze z najwyższej klasy designem. To nasza recepta na sukces.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Narzekasz na brak naturalnego światłą w pomieszczeniu? Nasi konstruktorzy opracowali doskonałe rozwiązanie – okna Prolux, które przepuszczają do 22% więcej światła. Co stoi za tak fantastycznymi osiągami? Przede wszystkim ogromne przeszklenia i sama konstrukcja, którą pozbawiliśmy wszystkich zbędnych elementów. Konstruktorzy dorzucili także innowacyjny kształt ramy i skrzydła, które tylko potęgują parametry. Nie możemy też nie wspomnieć o doskonałej ochronie przed hałasem oraz mrozem.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

W oknach domowych szukasz przede wszystkich ochrony przed uciekającym z wnętrz ciepłem? Doskonałym wyborem będą energooszczędne okna Winergetic Premium. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, nowoczesnych uszczelnień typu EPDM oraz pakietów szybowych o zwiększonej grubości, model ten doskonale chroni dom przed uciekającym z wewnątrz ciepłem oraz wdzierającym się do środka mrozem. Możesz być pewny, że tę zmianę szybko dostrzeżesz, zwłaszcza po mniejszych rachunkach za ogrzewanie! Winergetic Premium to nasza odpowiedź n mroźne zimy i kapryśną jesień.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Marzeniem każdego właściciela domu są okna odporne na włamania. Właśnie dlatego, projektując Winergetic Premium Passive nasi konstruktorzy skupi się na stworzeniu jak najbezpieczniejszych i najbardziej trwałych okien. Trzykomorowy pakiet szybowy, wzmocnione okucia oraz trwała konstrukcja doskonale chroni przed włamywaczami oraz wdzierającym się mrozem. To właśnie w tym modelu po raz pierwszy zastosowano materiał o najlepszych właściwościach termicznych na świecie – aerożel. Możesz być pewny, że okna Winergetic Premium Passive doskonale ochronią Twój dom.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Okna Koncept trafia najczęściej do tych Klientów, którzy szczególnie cenią sobie uniwersalne i minimalistyczne elementy domu. Dzięki zachowaniu odpowiednich proporcji w parametrach technicznych, model Koncept sprawdzi się w każdym domu, zapewniając odpowiednią ilość światłą oraz odporność na hałas i mróz. A wszystko to w klimacie rodem ze Skandynawii! Zadbaliśmy także o najwyższą jakoś wykonania, dlatego Koncept będzie Ci służył z powodzeniem przez długie lata, nie zawodząc ani przez moment.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu