Stolarka aluminiowa

Witryny

Witryny sklepowe wykonane z Aluminium dostępne w bogatej palecie kolorów, pozwolą na indywidualne dostosowanie witryny do charakteru i asortymentu każdej firmy oraz odróżnienie się od konkurencji. Wykonane na bazie specjalnych systemów gwarantują lekkość konstrukcji i maksymalne wykorzystanie przeszklenia, co pozwala na uzyskanie większego obszaru ekspozycji. W celu dodatkowego podniesienia atrakcyjności i komfortu zakupów, możliwe jest  zamontowanie witryny z drzwiami automatycznymi. Takie rozwiązanie zdecydowanie poprawią walory użytkowe lokalu, czyniąc go bardziej dostępnym np. dla osób z ograniczonymi możliwościami poruszania się.

 

 

Oferta dla developerów

Oferta stolarki aluminiowej skierowana na rynek developerski obejmuje następujące grupy produktowe:

- fasady,
- parter handlowy
- ścianki działowe.

Konstrukcje te charakteryzują się lekkością oraz możliwością zastosowania dużych przeszklonych płaszczyzn, dając możliwość realizacji nawet najbardziej śmiałych pomysłów w zakresie konstrukcji szklanych.

 

 

Drzwi wejściowe

Drzwi aluminiowe łączą wysokie parametry izolacji termicznej oraz ochrony przed włamaniem z niepowtarzalną, elegancką stylistyką. Ciekawa geometria wzorów i kształtów oraz bogactwo dostępnych modeli to główne zalety drzwi aluminiowych OKNOPLAST. Wyróżniamy trzy typy wypełnień drzwi: obustronne nakładkowe, jednostronnie nakładkowe i wypełnienia wsadowe. W ofercie dostępna jest bogata paleta kolorów oklein drzwi firmy Renolit AG.

 

 

 

Drzwi tarasowe

Energooszczędne drzwi i okna oraz drzwi tarasowe HST i PSK, to najnowsza oferta OKNOPLAST w zakresie stolarki aluminiowej przeznaczona dla domów jednorodzinnych. Różnorodne kształty profili pozwala na uzyskanie smukłych i wytrzymałych konstrukcji, co w połączeniu z dużym wyborem kolorów w palecie standardowej i możliwością zastosowania niestandardowych szyb, umożliwia zrealizowanie niepowtarzalnych wizji architektonicznych.

OKNA | DRZWI | ROLETY ZEWNĘTRZNE | BRAMY GARAŻOWE | PARAPETY | OGRODY ZIMOWE |

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kracy 2014